Čtvrtá třída odehrála utkání s Pískem

Report sepsala – Miroslava Brejchová

V sobotu 26. 2. proběhl na zimním stadionu v Písku souboj 4. tříd proti týmu IHC Králové Písek. Děti se těšily, že dojde k rovnocennému porovnání sil – přeci jenom se jedná o soupeře „za kopcem“ a některé hráče znali.. Nastoupili jsme v téměř kompletní sestavě. Hráči na polovině A odehráli pěkné utkání, které nabídlo vysoké tempo a pěkné akce na obou stranách. Více si zachytala naše brankářka Verunka než brankář u soupeře. Jednoznačně střely na ní byly ve větším počtu a s větší přesností. Škoda, že naši hráči neumí být více efektivnější v zakončení. V B týmu se též hodně střílelo na bránu a opět se zapotil více náš brankář Štěpán. Je tedy potřeba zapracovat zejména na zpracování přihrávek a práci s pukem. Příští zápas se odehraje v neděli 8.3., kdy na domácím ledě přivítáme tým Spartak Soběslav, se kterým jsme v minulém zápase odehráli hodně vyrovnané utkání a tak se už všichni těší.