Vimperk si odvezl vítězství ze Strakonic.

Ve třetím kole přivítali naši hráči soupeře z Vimperku. Hosté požádali v týdnu o posunutí zápasu a náš klub jim samozřejmě vyšel vstříc.

K samotnému zápasu. Naši hráči začali lépe a během prvních deseti minut si vypracovali dvoubrankový náskok. Hosté sice snížili, ale v první třetině už další branka nepadla, a tak se šlo do kabin za stavu 2:1. Ve druhé třetině se povedlo hostům otočit skóre, ale Ondra Dlouhý dokázal ujet v oslabení a vyrovnal skóre – 3:3.

Ve třetí třetině padl už pouze jeden gól, který po naší chybě vsítili hosté, a tak se nakonec radují z vítězství.

Naše mužstvo doplatilo na několik faktorů. Největším z nich bylo neproměňování šancí (včetně neproměněného trestného střílení). Další faktory by se daly rozebírat, ale nechme to historii. Snad to bude pro některé velké poučení do budoucna!

V dalším zápase přivítají naši hráči tým Božetic a my všichni doufáme, že se na minulý zápas brzy zapomene a mužstvo dokáže navázat na první dvě kola a potěší strakonického diváka v tradičním čase dobrým hokejem. Utkání startuje v sobotu v 17:00.

HC Strakonice – HC Vimperk 3:4 (2:1, 1:2, 0:1)