Trénink s rodiči

Pro naše nejmenší hokejisty z 1. třídy jsme letos připravili dva tréninky, na kterých trénovali společně s  rodiči. Na tréninku dělají rodiče ty samé věci jako jejich malé ratolesti a zkoušejí si, že to co z tribuny vypadá jednoduše, z blízkosti tvrdé a studené ledové plochy se může dané cvičení jevit úplně jinak, obtížněji a poněkud smysluplněji. Vždy jsme pro děti a rodiče kromě tréninkových cvičení připravili i nějaké hry a dovednostní soutěž. Děti si užily závody v týmu s rodiči, kteří pozorovali, jak to komu jde. Některé děti samozřejmě i radily. Oba tréninky se setkaly s velkým ohlasem jak malých hokejistů, tak i rodičů a není tedy zcela vyloučeno, že v nich budeme rádi a dále pokračovat. Věříme, že se rodičovská účast udrží na stejné tedy téměř maximální účasti a podobně jako se zlepšuji děti, odnesou si i rodiče kromě příjemných společných zážitků i nějaké nové sportovní dovednosti.

Foto + text: František Burda