HC Strakonice

Starší žáci porazili Písek 9:6

HC Strakonice - IHC Písek 9:6

V sobotním utkání Ligy Starších Žáků „B“ zvítězily Strakonice nad Pískem 9:6. Hlavním tahounem domácích byl Jan Jůzek, který přispěl pěti brankami.Strakoničtí otevřeli skóre v 3. minutě po gólu Ondřeje Tomka, následovaném dvěma góly Jana Jůzka. Jiří Zdychynec a Lukáš Bečvář také přidali své branky. Písek se snažil držet krok, Matěj Adam a Bryan Jan Řepka snížili na 3:2.

Druhá třetina nabídla další góly, kde Jan Jůzek přidal dvě branky a Lukáš Bečvář přispěl dalším gólem pro Strakonice. Písek odpověděl góly Juliána Stanislava a Simona Nováka.

V závěrečné třetině pokračovala dominance Strakonic, kde Jůzek zkompletoval svůj hattrick a přidal další gól. Bečvář a opět Jůzek uzavřeli skóre na konečných 9:6 ve prospěch Strakonic.