A-tým prohrál s radomyšlí 5:3

Sokol Radomyšl - HC Strakonice 5:3

Branky a nahrávky: 21. Gába (Sýbek, Velíšek), 21. Gába (Hřebíček, Sýbek), 26. Hřebíček (Sýbek, Slavík), 46. Gába (Sýbek), 55. Korytar – 5. Přibyl (Mikeš), 32. Andrle, 53. Přibyl

V dnes večer odehraném utkání mezi týmem Sokol Radomyšl a HC Strakonice jsme byli svědky vysoce intenzivního střetnutí, které vyvrcholilo vítězstvím domácího týmu 5:3.
První třetina naznačila vyrovnaný souboj, kde Strakoničtí dokázali udržet náskok 0:1 po brance Přibyla. Nicméně, dynamika hry se rapidně změnila v první minutě druhé třetiny, kdy Radomyšl během krátké doby získala vedení díky dvěma gólům Gáby a jednomu od Hřebíčka, posunuvší se tak do dvougólového vedení. Snížení Strakonic na 3:2 přišlo v 32. minutě po brance Andrleho.
Ve třetí třetině domácí znovu posílili svou pozici, přičemž Gába dokončil hattrick ve 46. minutě. Strakoničtí se však nevzdávali a v 53. minutě Přibyl snížil na rozdíl jediné branky. Bohužel, rychlá odpověď Korytara o dvě minuty později stanovila konečný výsledek na 5:3 ve prospěch Radomyšle.
Přes výsledek se musí ocenit nasazení a bojovnost obou týmů. Tato zkušenost poskytne oběma stranám cenné ponaučení pro budoucí utkání. Velké uznání patří i fanouškům, kteří podpořili oba týmy po celou dobu utkání.
Rozhodčí: Martin Hamr, Marek Lukáš — Filip Loucký, Jan Klimeš