dvě kola regionální ligy odehráli o víkendu junioři

27. 1. 2024 HC Strakonice - HC Tábor 0:10 (0:1, 0:4, 0:5

V sobotu 27. ledna se na ledě HC Strakonice odehrálo klání regionální ligy juniorů, kdy domácí tým přivítal soupeře z HC Tábor. Zápas byl dramatickým střetnutím, které však nakonec skončilo výhrou hostujícího týmu se skóre 0:10.
Hned od prvních minut utkání bylo patrné, že hosté z Tábora přijeli s jasným cílem. Ve 4. minutě Roman Mohyla prosadil, přičemž na brance asistovali David Křepelka a Bruno Sochůrek. Domácí se snažili odpovědět, ale vyloučení Jana Ingriše oslabilo jejich pozici.
Druhá třetina přinesla další góly pro Tábor. Nejprve v 20. minutě Miroslav Šimák vstřelil druhý gól hostí s asistencí od Jakuba Ondřeje. Po dalších brankách od Romana Mohyly a Miroslava Šimáka si hostující tým zajistil výrazné vedení.
V poslední části utkání HC Tábor nezvolnil své tempo. Miroslav Šimák dokončil hattrick v 42. minutě a následně se trefili i další hráči – Roman Mohyla, Petr Pospíchal a David Křepelka. Utkání uzavřel David Křepelka svým druhým gólem v 55. minutě.

HC Tábor

Miroslav Šimák, Roman Mohyla, Petr Pospíchal, Jan Bejšák, David Křepelka, Jaroslav Suchan, David Anděl, Bruno Sochůrek, Matěj Lang, Jakub Ondřej, Michal Rottenberg, Martin Šťastný, Jan Němeček, Marek Bouška, Matěj Prokop, Filip Šindelář, Matěj Vrba - Brankáři: Ondřej Šrámek, Jan Ostrý

HC Strakonice: Josef Ryba, Jakub Vondrášek, Jan Ingriš, Petr Slavík, Tomáš Bouda, Pavel Tomeš, Zbyněk Benč, Jan Novotný, Miroslav Rod, Tomáš Kouba, Pavel Solař, Jakub Vondrák - Brankáři: Artem Imenynnyk, Martin Kutlák