Nadstavba juniorů začala.

Prvními zápasy začala nadstavba Juniorské ligy. Naši hráči hrají ve skupině o umístění. První zápas odehráli v pátek doma proti Vajgaru Jindřichův Hradec. Komentář k zápasu nám poskytl Radek Vaněček – vedoucí mužstva.

„Během první části hry jsme nevyužili dvě tutové šance ke vstřelení rozdílových branek. Utkání bylo do druhé části hry vyrovnané. Do kabin po odehraných 40 minutách jsme šli za stavu 0:1. Poslední část hry jsme si sami prohráli po třech zcela zbytečných chybách v obranném pásmu. Dále jsme nevyužili ve třetí části hry dvě trestná střílení ke korigování výsledku.“

HC Strakonice – HC Vajgar Jindřichův Hradec 1:5 (0:0, 0:1, 1:4)

Branky: 46. Koryťák

HC Strakonice: Špiler – Kabele, Vítovec, Koryťák, Kacbunda, Horejš, Vaněček, Hokr, Babor, Valdman, Rendl, Hradský, Smetana, Žák, Vokoun

Již za dva dny čekal naše juniory další zápas, který odehráli na ledě Velkého Meziříčí.

Komentář k zápasu nám poskytl Radek Vaněček – vedoucí mužstva.

„Během první části hry soupeř využil obě nabídnuté přesilové hry a další branku jsme obdrželi opět po chybě v našem obranném pásmu. Utkání bylo ve  druhé části hry vyrovnané, ale rozdíl je ve využití nabídnutých šancí. Po druhé části hry byl výsledek 5:2  pro domácí. Do poslední části hry jsme šli s odhodláním výsledek ještě srovnat, ale to jediné, co se nám povedlo je počet střel na domácího brankáře. Oproti tomu domácí vytěžili z minima maximum a ještě ve třetí části hry přidali další dvě branky.

HC Velké Meziříčí – HC Strakonice 7:2 (3:0, 2:2, 2:0)

Branky: 23. Žák (Valdman, Kabele), 37. Smetana

HC Strakonice: Špiler – Kabele, Vítovec, Koryťák, Kacbunda, Horejš, Vaněček, Babor, Valdman, Rendl, Hradský, Smetana, Žák