HC Strakonice

Mladší žáci podlehli Vimperku o jediný gól.

Mladší žáci již podruhé v sezóně odehráli utkání  proti HC Vimperk. Zatímco první utkání bylo přípravné a ukázalo velký výkonnostní rozestup mezi soupeřícími týmy. Druhé utkání odehrané na domácím ledě v sobotu dne 2 listopadu poskytlo drama až do posledních vteřin zápasu. Bohužel ani odvolání brankáře domácích a posílení útoku  v závěrečných vteřinách nevedlo k získání toužených bodů. Po první třetině bylo skóre 0:2 ve prospěch vimperského týmu, ve druhé třetině se domácím povedlo srovnat na 2:2. Do třetího dějství nastoupili naši borci povzbuzeni úspěchem ve druhé třetině. Velká touha po vítězství sebou přinesla i chyby v obraně a během střídání, kterých soupeř dokázal využít. „Konečný výsledek 4:5 porovnaný s předchozím utkáním se stejným soupeřem je velkou nadějí pro náš tým. Poděkování si zaslouží zcela jistě naši trenéři.“ Zhodnotil zápas vedoucí mužstva Fr. Hammerbauer.

HC Strakonice – HC Vimperk 4:5 (0:2, 2:0, 2:3)

Branky: Živnůstka, Menčík, Šimák, Rod

HC Strakonice: Hammerbauer, Imenynnyk – Remiš, Kříž, Molhanc, Rod, Šmíd, Šimák, Koch, Menčík, Staněk, Havelec, Majer, Zeman, Živnůstka, Bilík