Junioři porazili DDM!

Komentář k zápasu zaslal Radek Vaněček – vedoucí mužstva.

„Povedl se nám začátek zápasu a hned ve druhé minutě jsme se dostali do vedení zásluhou Kabeleho, kterému asistoval Smetana. Hosté dokázali srovnat skóre v přesilové hře v páté minutě. Ovšem ve třinácté minutě nám vedení vrací Babor, kterému asistoval Horejš. V prostřední části hry padá pouze jedna branka, o kterou se postaral Smetana, kterému asistovala dvojice Kolařík, Babor. Do třetí třetiny jdeme s cílem vyvarovat se zbytečných chyb a zbytečně neinkasovat. Začátek třetí třetiny se nám dokonce daří navýšit skóre po nahození Hradského ze středního pásma – 4:1. Těsně před polovinou třetí třetiny se hostům po naší chybě podaří snížit stav skóre na 4:2. Hosté ještě více zvyšují obrátky a v posledních dvou minutách zkouší hru bez brankáře. Ovšem branku se jim podaří vsítit až v čase 59:58, čili se nám podařilo získat další důležité body. Dnes to byl již druhý domácí zápas v řadě, který jsme dokázali vyhrát a hráči si opět ověřili, že poslouchat rady trenéra se vyplatí.“

HC Strakonice – HC DDM ČB 4:3 (2:1, 1:0, 1:2)

Branky: 2. Kabele (Smetana), 13. Babor (Horejš), 27. Smetana (Kolařík, Hradský), 42. Hradský

HC Strakonice: Špiler – Kabele, Vítovec, Kolařík, Kurfürst, Koryťák, Horejš, Vaněček, Hokr, Babor, Valdman, Rendl, Hradský, Smetana, Žák