St. žáci vybojovali vítězství nad Č. Krumlovem

10.02.2024 13:45

HC Strakonice  – HC Slavoj Č. Krumlov

3:1

44. Jůzek (Tomek), 46. Jůzek (Tomek), 60. Jůzek (Hřebíček) – 28. Zemek

Sobota 10.02.2024, 15:15 •Dudýk aréna Strakonice •Liga starších žáků B • 11. kolo

Starší žáci dnes v 11. kole Ligy starších žáků přivítali na svém ledě HC Slavoj Č. Krumlov.

V první třetině trápila domácí disciplína, kdy dovolili svému soupeři celkem tři výhody přesilové hry po faulech Bečváře, Hřebíčka a Rybáčka. Naštěstí Svou precizní hrou a velkou bojovností své oslabení ubránili. První dvacetiminutovka branku nenabídla, poprvé se skóre měnilo až v polovině utkání, kdy se do vedení 0:1 dostali hosté zásluhou Zemka. Ve třetí části přišel velký obrat Strakonic a také one man show domácího Jana Jůzka. Strakonický šikula nejprve vyrovnal na 1:1 na začátku 44. minuty. O dvě minuty později poslal svůj tým do vedení 2:1, na druhou branku mu přihrával Tomek. V poslední minutě poté Jan Jůzek zkompletoval hattrick a určil konečný výsledek utkání 3:1 pro Strakonice.

Velké díky patří nejen hráčům a přípravě trenérů na utkání, ale i  velké podpoře fanouškovské základny rodičů starších žáků, kterým zdárně sekundovali rodiče z druhé třídy. Atmosféra byla úžasná.