Juniorka přehrála J. Hradec vysoko 8:3

03.02.2024 13:45

HC Střelci J. Hradec – HC Strakonice

3:8


30. Šimek (Makovec), 34. Šimek (Makovec), 52. Jon (Zamazal, Makovec) – 2. Solař (Vondrášek), 7. Solař (Prušák, Benč), 9. Benč (Solař), 16. Vondrášek (Prušák, Benč), 52. Vondrášek (Slavík), 54. Slavík, 56. Zralý (Prušák), 57. Slavík (Němec)

Čtvrtek 08.02.2024, 17:55 • J. Hradec • Regionální liga juniorů • 22. kolo

1. třetina:

První třetina začala svižně a již v 1. minutě a 43 sekundě se strakoničtí junioři ujali vedení. Úvodní branku vstřelil Solař po přihrávce od Vondráška. Strakoničtí pokračovali v útočné hře a v 6. minutě přidali druhý gól. Opět prosadil Solař, asistovali mu Prušák a Benč. O pouhé dvě minuty později zvyšoval na 0:3 Benč, který využil skvělé nahrávky Solaře.

Domácí J. Hradec se snažil odpovědět, ale ve 14. minutě byl potrestán faulem hráč Winkler, který byl vyloučen na dvě minuty za faul kolenem. Strakonice využily přesilovou hru, a ve 15. minutě zvýšil Vondrášek už na rozdíl čtyř gólů.


2. třetina:

Druhá třetina začala snaživým výkonem domácího celku, který se snažil snížit náskok soupeře. V 29. minutě se jim to podařilo, když Šimek snížil na 1:4 po přihrávce od Makovce. O čtyři minuty později znovu Šimek snížil na 2:4. Domácí však nezvládli vlastní disciplínu a ve 38. minutě byl hráč Šíma vyloučen za podrážení.


3. třetina:

Třetí třetina začala sérií vyloučení na obou stranách. Nejprve v 46. minutě byl vyloučenstrakonický Zralý za hákování, a o tři minuty později následoval Vondrášek za stejný prohřešek. Domácí střelci přesilové výhody nevyužili a v 51. minutě udeřili opět strakoničtí Junioři, Vondrášek přidal pátý gól Strakonic, asistoval mu Slavík.

Domácí se však nevzdávali a o minutu později snížil Jon na 3:5. Strakoničtí  však okamžitě odpověděli dvěma brankami. Nejprve v 53. minutě Slavík zvýšil na 3:6, a o 2 minuty později na 3:7 zvyšoval Zralý po přihrávce Prušáka. V 57. minutě uzavřel skóre utkání na konečných 3:8 svou druhou brankou v utkání Slavík.

 

Komentář hl. trenéra

"Soupeře jsme přejeli úplně ve všem. Asi před 3 týdny jsem změnil tréninky. Začali jsme dělat rozvoj individuálních dovedností a jsem strašně rád, že to bylo dneska vidět. Ještě musíme zapracovat na morálce v tréninku. Včerejší trénink se mi v tomto směru vůbec nelíbíl, tak bylo potřeba si to v šatně důrazně vyříkat. Jsem rád, že si to kluci dneska vzali k srdci. Áčko má volno, tak jsme mohli využít i kluky, který nám tam hrajou pravidelně. Klukům jsem říkal, že pokud budou hrát to co mají, tak máme na to se měřit s každým."

  • Martin Müller

 

HC Střelci J. Hradec

Z. Petrů (A. Pajer) — E. Zamazal, J. Šíma — V. Pártl, M. Urban, J. Šimek, Č. Havel, R. Kynčl, J. Makovec, O. Kolací, R. Winkler, R. Jon, E. Dijanovic

HC Strakonice

M. Švehla (M. Kutlák) — D. Šebesta, M. Zralý, J. Vondrášek, M. Němec — R. Prušák, J. Vondrák, P. Solař, T. Kouba, M. Rod, Z. Benč, P. Slavík