VIDEO: Začíná play ofF krajské ligy mužů!

Základní část krajské ligy Jihočeského kraje skončila víkendovým posledním kolem, ve kterém A tým nestačil na vedoucí tým HC Milevsko 1934 (3:6). V utkání ukázal, že má silnou vůli a odhodlání čelit nejlepšímu týmu soutěže, protože Milevsko ovládlo základní část bez porážky.

Osmnáct odehraných utkání přineslo vzrušující zápasy, neuvěřitelné momenty a především solidní umístění v tabulce. S jedenácti výhrami a sedmi porážkami A tým zakončil základní část na třetím místě a s celkovým skóre 79:73.

A TÝM HC Strakonice ukázal během základní části nejen kvalitu, ale i výrazný týmový duch. Očekáváme, že hráči v play-off předvedou ještě více svého umění a budou si udržovat svůj standard hry. Fanoušci jsou na ostří sedla, a my všichni společně se těšíme na nekonečné emoce a vzrušení, které nám další hokejové bitvy přinesou.

V nadcházejícím čtvrtfinále play-off se HC Strakonice utká s týmem Spartak Soběslav, který skončil na šestém místě. S předchozími výhrami nad tímto soupeřem v základní části (2:1 a 10:1) má tým HC Strakonice pevnou oporu pro nadcházející boje o postup. Trenéři Krupka a Růžička nebudou moci pro vyřazovací boje počítat s dlouhodobě zraněnými Patrikem Šebestou a v obraně bude chybět Marek Hrubý.

S hodnocením základní části, přípravou na play off a s pozvánkou pro diváky se nám na kameru svěřili trenéři Luboš Krupka a Tomáš Růžička.

Video pozvánka hráčů na play off!