Výhru 7:1 proti Vimperku slaví St. Žáci

Neděle 03.03.2024, 12:45 • Strakonice, DUDÁK aréna • Liga starších žáků ''B'' • 1. kolo

3.03.2024 12:45

HC Strakonice  – HC Vimperk

7:1

1. Tomek (Jůzek), 7. Jůzek, 11. Jůzek (Rybáček), 15. Zdychynec (Jůzek), 17. Žilák (Jůzek), 25. Jůzek (Tomek), 50. Tomek – 1. Pravda

V neděli 3. března starší žáci Strakonic nastoupili v souboji ligy starších žáků B proti soupeři z HC Vimperk. Strakoničtí mladíci čelili náročnému víkendu, kdy nastoupili do druhého utkáním během dvou dnů, kdy včera porazili na svém ledě Rokycany 5:1.

Zápas začal rychlým úderem soupeře, který hned po 20 vteřinách hry poslal puk za záda brankáře Zralého a ujal se vedení 0:1. Nicméně, tým Strakonic se okamžitě vzpamatoval a ve stejné minutě vyrovnal na 1:1 díky úspěšnému zásahu Tomka. Poté následovala série brankových okamžiků pro domácí Strakonice. Jůzek ukázal svou střeleckou kvalitu v 7. minutě, následně znovu v 11. minutě a díky jeho dvěma zásahům otočil stav utkání na 3:1. V 15. minutě byl Jůzek v roli nahrávače a asistoval Zdychyncovi při brance na 4:1. Střelecký účet první dvacetiminutovky uzavřel v 17. minutě Žilák brankou na 5:1. Jan Jůzek pokračoval ve svém střeleckém šílenství v 25. minutě zkompletoval hattrick, když vstřelil branku na 6:1 po přihrávce od Tomka. Celý skvělý hokejový orchestr zakončil Tomek, v 50. minutě poslal puk za brankovou čáru a určil tak konečný stav utkání 7:1 pro domácí Strakonice.

IMG_20240303_143605 IMG_20240303_143338 IMG_20240303_143422 IMG_20240303_143208 IMG_20240303_143602 IMG_20240303_143416