St. žáci doma přehráli Rokycany 5:1

Sobota 02.03.2024, 11:30 • Strakonice, DUDÁK aréna • Liga starších žáků ''B'' • 15. kolo

2.03.2024 11:30

HC Strakonice  – HC Rokycany

5:1


2. Bečvář (Zdychynec), 12. Jůzek (Tomek), 17. Zdychynec, 33. Bečvář (Kubíček), 37. Rybáček – 34. Milota (Ryba)

V dnešním utkání Ligy starších žáků B se domácí HC Strakonice střetly s HC Rokycany na ledě Dudák Arény ve Strakonicích. Atmosféra byla napínavá, a to nejen kvůli bojovné hře obou týmů, ale také díky zajímavým okamžikům na ledě.

Skóre utkání otevřel hned ve 2. minutě domácí Bečvář, který využil přihrávky od Zdychynce a poslal tak Strakonice do vedení 1:0. O deset minut později přidal Jůzek druhý gól Strakonic, po přihrávce od Tomka, což zvýšilo náskok na 2:0.

Rokycany se snažily odpovědět, ale jejich snaha byla narušena dvěma vyloučeními. Naopak v 17. minutě Zdychynec vstřelil třetí branku pro Strakonice, které tak vedly 3:0.

Ve druhé třetině Strakonice pokračovaly ve skvělých výkonech. Bečvář ve 33. minutě vstřelil svůj druhý gól, asistoval Kubíček, čímž zvýšil skóre na 4:0. Rokycany však nenechaly své fanoušky zklamané, a ve 34. minutě snížil Milota na 4:1, využívajíc asistence od Ryby.

Strakonice však nepřestávaly útočit. Rybáček ve 37. minutě vstřelil pátý gól svého týmu, a upevnil tak vedení 5:1.

Ve třetí třetině už žádná branka nepadla a tak mohli domácí starší žáci slavit vítězství 5:1 nad celkem z Rokycan.

Komentář hl. trenéra

HC Strakonice

M. Špiřík (M. Zralý) — M. Štěpánek, E. Kubíček, F. Málek, K. Gebel, J. Rybáček — J. Zdychynec, T. Hřebíček, J. Jůzek, O. Tomek, J. Klečková, J. Žilák, L. Bečvář

HC Rokycany

J. Vomlel — D. Kalivoda, D. Buša, J. Kozák, P. Šipla, M. Ryba, M. Hinke — E. Červenka, M. Muller, M. Milota, T. Pekárek, V. Duška, M. Milota, M. Miňha, M. Krumphanzl