Mladší žáci odehráli dva zápasy

V neděli 12.11. odehráli mladší žáci opět oba zápasy ve stejný den. Mladší žáci A odehráli zápas v Táboře pod vedením trenéra Marka Hrubého, který využil tuto sestavu: Stehlík, 30. min Novotný, Březina, Patěk, Šilhavý, Malec, Šiška, Bažata, Ladman, Brejcha, Divišová, Vaněček, Mirvald. Za stálé převahy navyšovali hráči skóre, a nakonec vyhráli 6:1.

B tým pod vedením trenéra Burdy odehrál domácí utkaní proti Českému Krumlovu. Sestava: Staňková, Kopkaš, Šindelář, Burdová, Hubač, Zábranský, Viehman, Brřabec, Chalupný, Gebel, Krásová, Kocián, Vilánek. Ve vyrovnaném utkání, kde se ve vedení vystřídaly oba týmy, v závěru dvěma brankami rozhodl Krumlov o svém vítězství 3:6. Odehráli jsme vyrovnané utkání s mírnou převahou soupeře a opět se projevilo, jak záleží, s kým soupeř přijede. Přesto je dobré odehrát co nejvíce vyrovnaných utkání v sezoně.

Trenérský tým – mladší žáci