Junioři zdolali Benátky po nájezdech.

Naše juniory čekal o víkendu zápas v rámci Regionální ligy juniorů. Naši hráči přivítali na domácím ledě HC Benátky nad Jizerou a po bojovném výkonu si připsali dva body za vítězství po samostatných nájezdech.

Komentář trenéra – Martina Müllera

Soupeře jsme vůbec neznali, ale podle jejich výsledků jsme se připravovali s určitým záměrem, kterým jsme chtěli hrát. Po první třetině jsme změnili způsob hry, a chtěli jsme být tím aktivnějším týmem. Za dva body jsem samozřejmě rád, i když jsme měli mít všechny tři. Dnes jsme ale udělali hodně chyb, a tím jsme si ten zápas udělali zbytečně těžší. Zápas vyšel Pavlu Solařovi, kterému to moc přeju. Prošel si těžkým obdobím, ale je na něm vidět velká chuť. Přesto, že nemůže pořád hrát na sto procent, tak je i tak pro nás moc důležitým hráčem. Oba nájezdy proměnil Rudolf Prušák, který s námi není dlouho, ale svou kvalitu předvádí již od začátku. Jsem také velmi rád, že při nájezdech poslechl mou radu a zakončil nájezd střelou.

HC Strakonice – HC Benátky nad Jizerou 7:6 SN (3:2, 2:2, 1:2 – 1:0)

Branky: 5. Slavík (Prušák), 18. Solař (Benč, Zralý), 19. Solař (Zralý, Prušák), 26. Solař (Kodýdek, Zralý), 27. Bouda (Vaník, Slavík), 59. Solař (TS), 60. Prušák (TS)

HC Strakonice: Švehla (Kutlák) — Šebesta, Zralý, Němec, Ryba, Kodýdek — Benč, Smrž, Vaník, Prušák, Vondrák, Solař, Kouba, Novotný, Bouda, Vostradovský, Slavík