Mladší žáci o víkendu vyhráli a prohráli

Dalšími zápasy pokračovala Liga mladších žáků B. Zatímco A mužstvo si poradilo s Mad Bullem, B tým prohrál v Soběslavi.

Zápas proti Mad Bull ohodnotil trenér – Marek Hrubý

„Utkání jsme vyhráli, za což jsem rád, ale v některých pasážích zápasu se mi hra nelíbila. Opět nás sráží zbytečné chyby a naše největší slabina proměňování šancí. V takovém zápase bych si přál větší herní převahu s lepší kombinací a nahrávkou.“

HC Strakonice – HC Mad Bull 8:3 (1:0, 5:3, 2:0)

Branky:  9. Vaněček, 30. Šiška, 32. Ladman, 36. Ladman (Mirvald), 36. Divišová, 36. Brejcha (Vaněček), 49. Vaněček (Brejcha), 60. Brejcha

HC Strakonice: Stehlík (Novotný) — Březina, Šilhavý, Patěk, Hubáč — Brejcha, Divišová, Ladman, Vaněček, Mirvald, Šiška

Zápas proti Mad Bull ohodnotil trenér – František Burda

„Přes prohru 5:1 jsme v jedenácti hráčich odvedli velice pěkné a vyrovnané utkání. Přes dobrý výkon všech hráčů a naší brankářky, jsme se proti dominujícímu brankáři domácích nedokázali prosadit více, jak jednou.“

OLH Spartak Soběslav – HC Strakonice 5:1 (1:0, 2:1, 2:0)

Branky: 23. Vilánek

HC Strakonice: Staňková — Šindelář, Burdová, Malec, Kopkaš — Gebel, Chalupný, Viehmann, Kocián, Brabec, Vilánek, Krásová