Junioři drželi krok s favority

Další dva zápasy za sebou mají naši junioři. V obou zápasech se nakonec radoval soupeř, ale naši hráči si připsali nejen dva vyrovnané výsledky, ale také pořádnou porci zkušeností.

Obě utkání ohodnotil trenér – Martin Müller

„Věděli jsme, že nás čekají o víkendu dva těžké zápasy. V týdnu jsme se připravili, jakým systémem budeme hrát. Oba zápasy jsme odehráli kvalitně. V Hradci jsme neproměnili dost brankových příležitosti jinak si myslím, že jsme si mohli odvézt body. Bohužel koncovka nás trápí. S Táborem jsme odehráli nejlepší zápas za dobu, co jsem u juniorky. Sice jsme neuhráli žádné body, ale musím říct, že jsme udělali kus práce. Máme jeden z nejmladších týmů a když kluci plní to, co mají, tak mužem hrát s každým, a to je super. Výsledky pro nás nejsou úplně vše. Pro mě je důležité, že se kluci posouvají a učí nové věci do taktiky. A že budou jednou schopni přejít plnohodnotně do mužů a že budou dobře zvládat věci, které po nich trenéři budou chtít. To je pro ně ten nejlepší výsledek.“

HC Střelci Jindřichův Hradec – HC Strakonice 4:1 (0:0, 2:1, 2:0)

Branky: 35. Prušák (Ryba, Solař)

HC Strakonice: Švehla — Šebesta, Ingriš, Ryba — Vaník, Prušák, Vondrák, Solař, Kouba, Novotný, Benč, Bouda, Slavík, Smrž, Velek

HC Strakonice – HC Tábor 2:6 (0:2, 1:2, 1:2)