Víkendové utkání Ml. žáků: Vysoká prohra v milevsku a poté přetahovaná s veselím n. lužnicí

25.02.2024 11:00

HC Strakonice –  TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí

6:5

Neděle 25.02.2024, 11:00 • Dudák aréna Strakonice • Liga mladších žáků ''B'' • 19. kolo

V neděli na domácím ledě strakoničtí mladší žáci přivítali soupeře z Veselí nad Lužnicí. V utkání, bohatém na góly, se oba celky přetahovali o vedení. A lépe začali hosté, po 4 minutách hry vedli o dvě branky. Strakoničtí ihned snížili na 1:2 díky brance Ladmana, v 15. minutě Vaněček vyrovnal na 2:2. Do konce první třetiny si hosté vzali zpět vedení a první část hry skončila v poměru 2:3. Ve druhé třetině předvedli strakoničtí velkolepý obrat, kdy se trefil Vilánek a 2x Ladman a rázem bylo skóre veselejší 5:3. Dvoubrankové vedení, ale bohužel domácí hráči neudrželi, minutu a půl před koncem druhé část se dvakrtá trefil Kokoeš a do kabin se šlo za nerozhodného stavu. Ve třetí třetině padla jen jediná branka, ta rozhodující, a byla to šestá branka Strakonic. Bažata určil výsledný stav utkání 6:5, které zajistilo vítězství domácímu celku.