Juniorům se v domácím prostředí bodově nedařilo.

Junioři sehráli v domácím prostředí dvojutkání proti Táboru a Třemošné. Dvojutkání pro náš web okomentoval Radek Vaněček – vedoucí mužstva.

„Proti Táboru se nám nepovedla pasáž v první třetině, kdy jsme přestali bruslit a dostali tři branky. Ve druhé třetině jsme obdrželi další dvě branky a po dvou třetinách jsme prohrávali už 0:5. Ve třetí třetině jsme začali opět bruslit a výsledek se dostavil, když jsme dokázali vstřelit tři branky a alespoň kosmeticky, jsme upravili skóre, na konečných 3:7. Ve druhém utkání jsme měli docela dobrou úvodní třetinu, kdy jsme s hosty drželi vyrovnané skóre 2:2. Bohužel ve druhé třetině přišel kolaps a inkasovali jsme pět branek. Jelikož ve třetí třetině již branka nepadla, celkově jsme prohráli 2:7. Obě branky v tomto zápase vsítili obránci, střelou od modré.“