Junioři vyšli střelecky naprázdno.

Další ze zápasů, mají za sebou naši junioři. Zápas pro náš web okomentoval Radek Vaněček – vedoucí mužstva.

„Nevyšel nám začátek zápasu, kdy domácí využili naší chybnou rozehrávku a v první minutě šli do vedení. Ve čtrnácté minutě přidali domácí další branku z protiútoku. O dvě minuty později využili domácí opět naší špatnou rozehrávku, a tak vedli po první třetině 3:0. Ve druhé části, jsme si vytvořili několik střeleckých příležitostí, ale nedařilo se nám tyto situace proměnit, a tak nás domácí trestají opět z brejků a po dvou třetinách jsme prohrávali již 6:0. Ve třetí třetině nám dali domácí pouze jednu branku, ale naše střelecké trápení trvalo dál, a tak jsme nedokázali vstřelit, ani jednu branku. Myslím, že hráči působili chvílemi zakřiknutě, a chyběla nám odvaha, ale největším problémem, byla střelecká nemohoucnost.“

Spartak Soběslav – HC Strakonice 7:0 (3:0, 3:0, 1:0)

Branky: /

HC Strakonice: O. Koryťák – Kabele, Kocour, J. Koryťák, Kacbunda, Polák, Horejš, Vaněček, Balvín – Vondrášek, Wimmer, Lechnýř, Babor, Smetana, Žák, Lukeš