Junioři doma opět vítězně!

Vstup do zápasu nám dnes vyšel. Hned ve 23. sekundě zápasu vedeme – 1:0 po střele Kolaříka a asistenci Rendla. Dále ve 12. min střílí branku Vaněček po přihrávce Žáka – 2:0. Ale na konci 16.min soupeř snižuje na 2:1.
Na začátku druhé části hry přestáváme opět bruslit a vázne opět vše, co jsme doposud předváděli. Ve 30.min soupeř vyrovnává na 2:2. Naštěstí, těsně před koncem třetiny a v čase 39:54 střílí branku Rendl po nahození Kolaříka (druhá asistence Koryťák) – 3:2.
Ve 43.min využíváme přečíslení a branku střílí Babor po asistenci Valdmana – 4:2. Je vidět, že máme chuť hrát hokej, jsme lepší v osobních soubojích a v 53.min střílí naší poslední branku zápasu Hokr. Podíl na brance měl také Kabele.

Za dnešní výhru zaslouží celé mužstvo pochvalu. Padly konečně i pěkné branky, bez kterých nejde žádný zápas vyhrát.

HC Strakonice – HHK Velké Meziříčí 5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
Branky: 1. Kolařík (Rendl), 12. Vaněček (Žák), 40. Rendl (Kolařík, Koryťák), 43. Babor (Valdman), 53. Hokr (Kabele)
HC Strakonice: Špiler – Kabele, Vítovec, Kolařík, Koryťák, Kacbunda, Horejš, Vaněček, Hokr, Babor, Valdman, Rendl, Smetana, Žák

Informoval: Radek Vaněček – vedoucí mužstva