Dorostenci prohráli s Táborem „B“

Dorost v sobotu odehrál další utkání ligy dorostu proti HC TÁBOR B (hráno na ZS Soběslav). První třetina skončila prohrou 3:0, i když na šance to bylo vyrovnané, jen se nám nedařilo v koncovce. Ve druhé třetině jsme střeleckou smůlu prolomili a dokázali přehrát soupeře poměrem 2:4. Do poslední třetiny jsme nastupovali s odhodláním otočit skóre (5:4 po druhé třetině) a zápas dovést do vítězného konce. Bohužel se to nepodařilo a po čtyřech obdržených gólech jsme již jen v poslední vteřině upravili na výsledných 9:5.

HC Tábor „B“ – HC Strakonice 9:5 (3:0, 2:4, 4:1)

Branky: 28. Solař, 32. Benč (Solař, Ryba), 34. Zralý (Vaník), 38. Benč (Vaník), 60. Zralý (Vondrák)

HC Strakonice: Kůs – Kodýdek, Němec, Ryba, Zralý, Benč, Vondrák, Beníšek, Živnůstka, Vaník, Solař, Hanzlík, Vostradovský

Info: Martin Walter – Asistent trenéra + vedoucí mužstva