A tým začal letní přípravu

A tým má za sebou první týden letní přípravy, která vyvrcholila dnes v podvečer. Hráči se sešli ke kondičnímu tréninku, který se uskutečnil pod vedením trenéra Petra Maliny z Fitness club F2. Jak viděl trenér Malina první trénink, a na co by se chtěl při přípravě hlavně zaměřit, si můžete přečíst níže.

„Trénink jsme začali dynamickou rozcvičkou. Při prvním tréninku jsem chtěl hlavně zjistit, jakou mají hráči koordinaci. První trénink probíhal spíše hrou, byl zaměřen na koordinaci rukou, nohou a hlavy. Celá kondiční letní příprava by měla probíhat tak, aby si hráči drželi vysokou tepovou frekvenci, a přitom jsme procvičovali zkrácené svaly a posilovali ochablé. Myslím, že v tuto chvíli se nemá cenu hnát do nějakých cviků na strojích a podobných věcí.“ říká kondiční trenér Petr Malina.

Foto: Jan Škrle