A tým vyhrál v Krumlově

V neděli večer odehrál A tým v rámci 11. kola zápas v Krumlově.

Do vedení poslal naše mužstvo v 7. minutě Šebesta, který v oslabení využil nabídku od Ondry Dlouhého – 0:1. Ve 12. minutě srovnal domácí Michalec, ale o dvě minuty později vrátil našim barvám vedení Adam Novák – 1:2. To ovšem nebylo z první třetiny ještě vše, protože v 16. minutě dokázal opět vyrovnat domácí Hakl – 2:2.

Ve druhé třetině padla pouze jedna branka, kterou zařídil svým desátým gólem v sezóně Lukáš Kantor, který tak poslal naše mužstvo opět do vedení – 2:3.

Třetí třetinu proměnil ve svou show Daniel Babor, který prvními brankami v sezóně dokázal dovést naše mužstvo k vítězství. Obě branky vsítil po asistenci Filipa Vaněčka. Domácí sice mezitím stihli vsítit korigující branku, ale v poslední minutě přidal pojistku v přesilové hře Petr Lukeš, a naše mužstvo se tak raduje z vítězství 6:3.

Ohlas trenéra – Luboše Krupky

„Vyšel nám začátek zápasu, kdy jsme se dokázali dostat do tempa, ve kterém jsme se udrželi de facto celý zápas. V brance nás podržel klasicky Kuba Myslivec a výborný výkon předvedl Dan Babor, který se po zařazení do sestavy dokázal dvakrát prosadit. Celkově si myslím, že jsme svou bojovností soupeře přehráli.“

HC Slavoj Č. Krumlov – HC Strakonice 3:6 (2:2, 0:1, 1:3)
Branky:
12. Michalec (Vondřich, Břečka), 16. Hakl (J. Anderle, Břečka), 46. Berný (Břečka) – 7. Šebesta (Dlouhý), 14. Novák (Prušák), 36. Kantor (Jiřinec, Řehoř), 45. Babor (Vaněček), 47. Babor (Vaněček), 60. Lukeš (Dlouhý, Kovář)
Rozhodčí: Ondřej – Lutovský, Lang
Vyloučení: 4:6
Využití: 0:2
V oslabení: 0:1
HC Strakonice: Myslivec – Kovář, Němec, Zralý, Mikeš, Vaněček, Řehoř – Lukeš, Dlouhý, Šebesta, Novák, Přibyl, Prušák, Babor, Jiřinec, L. Kantor