A tým se rozloučil s rokem 2023 vítězně.

Třinácté kolo přineslo našim hráčům cestu do Milevska, kde narazili na tým TJ Božetice, který hraje svá utkání právě v Milevsku. Domácí se během dvanácti kol neradovali byť jen z jediného bodu, naopak naši hráči si v posledních dvou zápasech připsali plný počet bodů.

Přesto začali utkání lépe domácí, kteří se zásluhou Kratochvíla dostali do vedení 1:0. O vyrovnání se v sedmé minutě postaral Matěj Přibyl, který využil spolupráce Adama Mikeše a Filipa Andrleho – 1:1. Vývoj zápasu a také vítěznou branku vsítil ve 20. minutě Filip Andrle, který tak protrhl střeleckou smůlu – 1:2. Začátek druhé třetiny se nesl ve znamení konce třetiny první, kdy opět došlo ke vstřelení branky, o kterou se tentokrát postaral Natan Vráblík – 1:3. Ten samí hráč vsítil i čtvrtou branku, ale to už na ukazateli skóre svítila 37. minuta – 1:4. V poslední třetině se dokázal nejprve v přesilové hře prosadit Lukáš Kantor a poslední branku vsítil v 50. minutě Natan Vráblík, který tam zkompletoval hattrick.

Naši hráči si tak připsali 3. vítězství v řadě a v tabulce jim nyní patří 3. místo.

Další zápasy v krajské lize budou pokračovat v lednu příštího roku.

TJ Božetice – HC Strakonice 1:6 (1:2, 0:2, 0:2)

Branky: 7. Přibyl (Andrle, Mikeš), 20. Andrle (Mikeš, Novák), 21. Vráblík (Řehoř), 37. Vráblík (Hradský), 46. Kantor (Němec, Kovář), 50. Vráblík (Jiřinec, Kantor)
Rozhodčí: Ondřej – Hron, Kopřiva
Vyloučení: 9:6
Využití: 0:2
HC Strakonice: Myslivec – Kovář, Němec, Mikeš, Zralý, Řehoř, Vaněček – Jiřinec, Vráblík, Šebesta, Novák, Přibyl, Andrle, Babor, Kantor, Hradský