Páťáci na Veselí nestačili

Ani ve čtvrtém utkání v novém kalendářním roce se 5. třídě nepodařilo okusit pocit vítězství. K utkání na stadion Lokomotivy Veselí nad Lužnicí cestoval tým s téměř vyprázdněnou marodkou a cílem odehrát kvalitní zápas, případně oplatit soupeři prohru z podzimního prvního vzájemného utkání. Oba týmy nastoupily do utkání se dvěma kompletními pětkami a byla to domácí Lokomotiva, která diktovala od úvodního vhazování tempo hry.  Soupeř hrál kompaktněji, lépe bruslil a i přes výborný výkon našeho brankáře, navyšoval skóre zejména v úvodních dvou třetinách. Zlepšený výkon strakonických nadějí přišel až  v závěrečné třetině, hra se vyrovnala a přišly i šance, které ale zůstaly díky spolehlivému výkonu domácího golmana neproměněny. I přes výsledek zaslouží celý tým pochvalu za nasazení,velkou bojovnost a v závěrečné části i týmový výkon. Další utkání čeká  páťáky v neděli 6.2.2022, kdy hostí od 12:15 hod doma tým HC Lvi ČB

LOKOMOTIVA VESELÍ N/LUŽNICÍ  – HC STRAKONICE 7:1 (2:0, 4:1, 1:0)

Branka: Tomek

Autor: Daniel Málek