Bilanční článek trenérského štábu A týmu

Krajská liga mužů se tento víkend přehoupne do druhé poloviny základní části. Využili jsme tento prostor k tomu, abychom vyzpovídali trenérský štáb, který zhodnotil první část základní části krajské ligy.

Marek Podrabský

Nejlepší zápas – Obě domácí vítězná derby (Radomyšl – 6:4, Vimperk – 6:4)

Nejhorší zápas – I přes vítězství, zápas v Milevsku proti Božeticím

Nejlepší událost poloviny ZČ – Vítězství ve vyrovnaných domácích zápasech

Nejhorší událost poloviny ZČ – Zranění brankáře Myslivce

Nejlepší hráč HC Strakonice – Pokud bych měl říct pouze jedno jméno, tak to bude TÝM. Těžko se vybírá jeden hráč, protože každý má na hřišti za úkol něco jiného

Nejlepší hráč krajské ligy – Opět se vyhnu pouze jednomu jménu, protože těch hráčů je několik. Stačí se podívat na soupisku Samsonu, ale není to jen o nich. Každý mančaft má 3 – 4 velmi kvalitní hráče.

Největší překvapení – Nevím (smích)

Martin Müller

Nejlepší zápas – Domácí vítězství nad Vimperkem

Nejhorší zápas – Poslední porážka v Krumlově

Nejlepší událost poloviny ZČ – I přes prohru musím napsat domácí zápas se Samsonem. Myslím, že i pro hráče to byla událost, zahrát si proti takovým hráčům, kteří prošli NHL a Extraligou.

Nejhorší událost poloviny ZČ – Myslím, že to budou někteří rozhodčí, nebo spíše vedení zápasu některými rozhodčími.

Nejlepší hráč HC Strakonice – Ondra Dlouhý a Patrik Šebesta

Nejlepší hráč krajské ligy – Martin Hanzal

Největší překvapení – Doufám, že nebude žádné překvapení a celá soutěž se dohraje…

Martin Všetečka

Nejlepší zápas – Domácí derby s Vimperkem, které se nám povedlo otočit.

Nejhorší zápas – Zápas proti Božeticím. Ačkoliv jsme vyhráli, tak samotné utkání se mi nelíbilo, ať už našim výkonem, či zápasem samotným. Dávám přednost hokeji, než zápasnické aréně.

Nejlepší událost poloviny ZČ – Devět vyrovnaných zápasů, z nichž se nám povedlo vytěžit sedm výher

Nejhorší událost poloviny ZČ – Nekompletnost sestavy. V žádném zápase jsme  se bohužel nesešli úplně komplet.

Nejlepší hráč HC Strakonice – Individuality vyskakují hlavně díky týmu. Kdyby nebylo týmu, nebylo by tolik individuálních výkonů. Proto říkám, celý tým.

Nejlepší hráč krajské ligy – V každém týmu jsou 2 – 3 hráči, kteří táhnou své mužstvo. Podívejme se na sestavu Samsonu, ale třeba i týmu Střelců z Jindřichova Hradce. Krajskou ligu hraje opravdu velké množství kvalitních hráčů.

Největší překvapení – Bohužel to není překvapení, ale musím jmenovat rozhodčí. Samozřejmě chápu, že dělat rozhodčího je nevděčná funkce, ale některé vedení zápasu je opravdu strašné. Nejsmutnější je na tom to, že se na tom shodneme s většinou trenérů, napříč celou krajskou ligou.

Foto: Jan Škrle