HC Strakonice

Dorost podlehl v derby Písku

Komentář k zápasu zaslal Martin Walter – asistent trenéra a vedoucí mužstva

„I když se prohrálo, výsledné skóre 2:7 vypadá mnohem lépe než při prvním utkání na ledě Písku, kde jsme prohráli 17:1. Úvodní třetina se nám povedla a nebýt chyby při přesilovce, po které jsme dostali druhou branku (místo toho, abychom ji dali), mohli jsme jít do druhé třetiny s opačným skóre (2:1). Ve druhé třetině jsme spálili minimálně 4 tutové gólové šance a nevyužili přesilovku, při které jsme opět chybovali a dovolili soupeři skórovat v oslabení. I přes náš bojovný výkon soupeř dokázal trestat každou naši chybu, a tak i přes velmi dobře chytajícího našeho gólmana si soupeř odvezl 3 body za výhru 2:7.“

HC Strakonice – IHC Králové Písek 2:7 (1:2, 1:4, 0:1)

Branky: 7. Vondrák, 40. Solař (Benč)

HC Strakonice: Kůs – Šebesta, Němec, Ryba – Benč, Vondrák, Beníšek, Živnůstka, Vaník, Solař, Hanzlík, Vostradovský, Prušák