HC Strakonice

Ani na potřetí to nevyšlo, sezóna nám končí ve čtvrtfinále

Středa 21.02.2024, 19:00 • Dudák Aréna Strakonice • Play off Krajské ligy • Čtvrtfinále

21. 2. 2024 19:00

HC STRAKONICE  –  OLH Spartak Soběslav

2:6

(0:0, 1:2, 1:4)

40. Kovář, 53. Vráblík (Hollar) – 27. Slabý (Žákovský, Šimák), 33. Škoda (O. Pánek, Hák), 48. Slabý (Tržil, O. Pánek), 50. Slabý (Kanov), 54. Žákovský (Slabý), 59. Šimák (Žákovský)

Soběslav byla nad naše síly, ani napotřetí jsme bohužel nenašli na našeho čtvrtfinálového soupeře recept. Série 0:3 znamená, že naše cesta v letošním play off končí.
Za nepříznivého stavu 0:2 na série nastupovali strakoničtí hokejisté ke třetímu utkání čtvrtfinále. Na domácím ledě, ve středu 21. 2., vkročili se nsahou prolomit smůlu proti Soběslavi a připsat si první výhru v sérii a pokusit se odvrátit hrozící konec sezóny. Slušně zaplněná Dudák aréna viděla první branku až ve druhé třetině, v 27. minutě otevřel skóre utkání soběslavský Slabý, 0:1. Ve 33. minutě hosté vedli už o dvě branky, když se trefil Škoda, 0:2. Strakoničtí se minutu a půl před koncem druhé části dostali o kontaktu, David Kovář přešel do útočného pásma a prudkou střelou snížil na 1:2. V poslední dvacetiminutovce Soběslav ukázala svou kvalitu, kdy jeji hráči zúročili své zkušenosti a čtyřmi brankami si pojistili vedení, vítězství v utkání a postup do semifinále. Za domácí ještě přidal jednu branku Vráblík.
Děkujeme všem našim skvělým fanouškům, váženým hráčům a všem, kdo jsou spojeni s naším milovaným hokejem ve Strakonicích. Sezona 2023/2024 nám sice nevyšla podle plánu, ale vaše podpora byla neuvěřitelná. Díky za každý společný okamžik v letošní sezóně a budeme se těšit na tu další! ❤️🖤🤍🏒