Junioři vyhráli v Pelhřimově 8:4

18.02.2024 17:15

HC Lední medvědi Pelhřimov – HC Strakonice

4:8


8. Zukal (Lagron, Nedorost), 12. Lagron (Hájek), 53. Mojžíš (Hájek), 55. Svoboda (Falta, Soukup) – 2. Kouba (Slavík), 4. Solař (Ryba), 9. Solař (Ryba, Prušák), 19. Solař (Ryba), 25. Solař (Ryba), 41. Prušák (Solař, Benč), 44. Solař (Smrž), 50. Velek (Slavík)

NEDĚLE 19.02.2024, 17:15 • Pelhřimov • Regionální liga juniorů • 2. kolo

Juniorka dnes v Pelhřimově dohrávala 2. kolo regionální ligy a dokázala svým výkonem navázat na minulé zápasy a připsali si tak třetí výhru v řadě. Dnes zkrotili domácí medvědy poměrem 4:8. Strakonickým hokejistům vyšel vstup do utkání. Díky brankám Kouby a Solaře vedli už ve třetí minutě 0:2. Domácí se dostali do kontaktu v osmé minutě, ale strakonický Solař přišel ihned s odpovědí a svoji druhou branku vrátil svému týmu dvoubrankové vedení. Domácí medvědi se opět dostali do kontaktu na 2:3, načež opět Solař odpověděl a zkompletoval hattrick a určil stav 2:4 po první třetině. Ve druhé třetině byl padla jedna branka, a opět ji vsítil strakonický Solař a tak naši Junioři vedli 2:5. Ve třetí části strakoničtí Junioři přidali ještě tři branky, domácí v závěru jen korigovali skóre dvěma góly, to sčítalo po šedesáti minutách 4:8.

Strakonická Juniorka si tak z Pelhřimova odváží vítězství 8:4, povedené utkání zažil Pavel Solař, který vstřelil 5 branek!

 

Komentář hl. trenéra

"I tentokrát jsme si vítězství jednoznačně zasloužili. Po celý zápas jsme měli lepší pohyb a byli efektivní v konce. Jsem rád, že jsme podali 3 zápas po sobě kvalitní výkon. Tentokrát jsme nastoupili v trochu pozměněné sestavě, ale na výsledku a kvalitě hry to nebylo znát. A přeji si, aby sme v tomhle trendu dohráli zbytek sezony."

  • Martin Müller

 

HC Lední medvědi Pelhřimov

J. Menšík — A. Pauk, P. Štos, M. Žatečka, A. Nedorost, M. Hrabánek, D. Přibyl, F. Hájek — A. Mojžíš, T. Svoboda, D. Buzek, A. Zukal, M. Lagron, P. Soukup, M. Hlava, J. Falta

HC Strakonice

M. Kutlák — D. Šebesta, J. Ingriš, J. Ryba — T. Velek, R. Prušák, J. Vondrák, P. Solař, T. Kouba, J. Novotný, Z. Benč, P. Slavík, P. Smrž