Úspěšný víkend, pro starší žáky

Náročné dvojkolo, čekalo o víkendu, na naše starší a mladší žáky. Nejprve oba celky zajížděly v sobotu do Jindřichova Hradce, v neděli je poté čekal domácí souboj s týmem HC Lvi 2009.

Dvojutkání starších žáků okomentoval pro náš web trenér – Marek Hrubý

„Zápas v Jindřichově Hradci se nám vůbec nepovedl. Naše hra neodpovídá konečnému výsledku. Hráči nebojovali a neplnili věci, které po nich chci a děláme je v tréninku. Nedělní zápas se Lvi z Českých Budějovic byl opak zápasu se Střelci. Hráči bojovali, bruslili, nejvíc se mi líbilo jak si nahrávali, hráli jako tým a vzájemně se povzbuzovali. Výsledek zápasu je moc hezký, dnes jsme ukázali výbornou hru a týmovou práci.“

Starší žáci

HC Střelci Jindřichův Hradec – HC Strakonice 2:2 ((0:0,1:0,1:2)

Branky: 2x Benč

HC Strakonice: Kůs (Hammerbauer) – Šebesta, Němec, Šmíd, Zeman, Solařová – Benč, Kouba, Pek, Vondrák, Živnůstka, Havelec, Koch