Výhra 4:1 nad Milevskem znamená prvenství ve skupině pro starší žáky

ČTVRTEK 21.03.2024, 17:00 •  DUDÁK ARENA STRAKONICE • Liga starších žáků ''B'' • 10. kolo

21.03.2024 17:00

HC STRAKONICE  – HC MILEVSKO

4:1

13. Gebel (Hřebíček, Klečková), 29. Klečková (Hřebíček), 33. Jůzek (Žilák), 34. Hřebíček (Bečvář) – 53. Stejskal (Peterka)

Poslední utkání nadstavbové části Ligy staršícůh žáků B odehráli strakoničtí hokejisté ve čtvrtek 21. března, na domácím ledě hostili tým HC Milevsko.

Za domácí otevřel skóre utkání ve 13. minutě Gebel. Ve druhé části na 2:0 zvyšovala za Strakonice Klečková. Ve 33. a o minutu později, ve 34. minutě zajistili čtyřbrankový náskok svému týmu domácí Hřebíček a Jůzek, 4:0.

Hosté z Milevska se dokázali střelecky prosadit až ve třetí části, Stejskal svým gólem upravil konečný stav utkání na 4:1.

Tímto vítěstvím si strakoničtí starší žáci upevnili vedoucí pozici tabulky ve skupině o umístění ligy starších žáků.