Veselí odjelo ze Strakonic smutné, z Tábora odjížděli smutnější zase Strakoničtí mladší žáci

V neděli14.1. odehráli mladší žáci obě utkání ve stejný den. A tým pod vedením Františka Burdy odehrál domácí zápas proti týmu z čela tabulky, Veselí nad Lužnicí. V brance nastoupil Novotný (30 Beneš), v obraně Březina, Patěk, Kopkaš, Burdová a Zábranský. V útoku Brejcha, Vaněček, Vilánek, Kopkaš, Krásová a Rodová. Přestože jsme nastoupili pouze s jedenácti hráči, tak jsme v úvodu utkání měli herní převahu a ujali se vedení brankou Vaněčka. Hosté v 15. minutě vyrovnali a přes několik šancí na obou stranách kralovali brankáři. Veselí se ujalo vedení na začátku třetí třetiny, když využili přesilovku. Touha po vyrovnání a snaha celého týmu vedla k herní převaze a v 55. minutě vyrovnala Krásová. Rozhodující branku vsítil 3 minuty před koncem Vaněček. Přes dlouhou hru bez brankáře již další gól nepadl a tak HC Strakonice A – Veselí nad Lužnicí 3:2 (1:1,0:0,2:1).Velice dobře zachytali oba brankáři a nadstardantní bojovnost, až heroický výkon vedl k výhře nad týmem z čela tabulky.

B tým pod vedením Marka Hrubého zajížděl do Tábora. V brance Staňková (28. min Stehlík), obrana Šilhavý, Šindelář, Hubáč, Toman, Malec, útočníci Šiška, Brabec, Mirvald, Ladman, Chalupný, Viehman, Gebel. Po nepříliš vydařeném výkonu prohráli HC Strakonice B – HC Tábor 4:9 (4:2,2:2,0:3). Dvě branky vstřelil Šiška a dvě Ladman. Ostatní se bohužel neprosadlili.