V žákovské lize se výsledkově nedařilo.

(Foto: Daniel Málek)

O víkendu pokračovala Liga starších a mladších žáků

Komentář trenérského štábu k utkání

„V Táboře jsme i přes porážku odehráli vyrovnané utkání, ve kterém ofenziva jasně předčila defenzivu, a to na obou stranách. Proto i přes tucet obdržených branek zaslouží pochvalu za svůj výkon oba naši gólmani, kteří parádními zákroky zneškodnili další velké šance soupeře. Domácí byli od poloviny utkání přeci jen nepatrně lepším týmem, a to především v pohybu čili jejich vítězství je zasloužené. I přes prohru je pro nás tento zápas hraný ve vysokém tempu a nasazení velkou motivací do další práce jak v trénincích, tak i následujících zápasech.“

HC Tábor – HC Strakonice 12:9 (2:2, 4:3, 6:4)

Branky: 4 x Jůzek , 2 x Tomek, 1 x Bečvář, Klečková, Krásová

Vyloučení: 1:2

Využití: 1:0