V říjnu muži stále nepoznali porážku, vyhráli i nad Radomyšlí

V posledním utkání bez Natana Vráblíka na ledě byl k vidění náš premiérový hattrick v novém ročníku a výhra o 4 góly.

1. třetina

Do vedení nás poslal po rychlém vyloučení hostů už ve 3. minutě Patrik Šebesta. Radomyšl sice za chvíli odpověděla, ovšem druhá desetiminutovka patřila jen našim útočníkům. Postupně Ondřej Sládek, znovu Patrik Šebesta a junior Pavel Solař vytvořili svými přesnými zásahy důležitý náskok pro zbytek hry. „Povedl se nám vstup do zápasu. Ten rozhodl,“ zpětně okomentoval úvod trenér Martin Müller.

2. třetina

Tuto třetinu orámovaly další vstřelené branky. Na začátku zajistil po využité přesilovce radomyšlský Schwartz snížení na rozdíl 2 branek. Ke konci dostal podruhé v zápase kotouč do sítě Ondřej Sládek. 5:2.

3. třetina

Do výsledku promluvil změnou stavu na 6:2 i útočník Adam Novák. Fanoušci poté viděli ještě čtyři gólové oslavy. Na nebezpečných 6:4 se dotáhla Radomyšl poměrně rychle. Nadechujícího se soupeře definitivně srazila zkompletovaným hattrickem strakonická 16 a několik sekund před závěrečnou sirénou ještě Adam Novák! „Ke konci jsme ztratili koncentraci. Soupeř nám pomohl zbytečným faulem a toho jsme dokázali využít a rozhodnout. Příští týden se vrací Natan Vráblík, konkurence v sestavě bude ještě větší plus máme k dispozici Tomáše Staubera, kterého můžeme nasadit na oba posty,“ sdělil trenér po zápase.

Čelo tabulky se souhrou ostatních výsledků značně vyrovnalo, A-tým stále zůstává 4. Ztráta na vedoucí tým Milevska je už pouze 2 body.

Ligový zápas A-týmu (6.kolo):

HC Strakonice – Sokol Radomyšl 8:4

Branky a nahrávky: 3. Šebesta (Tintěra, Dlouhý), 12. Sládek, 14. Šebesta (Mikeš), 16. Solař (Sládek, Prušák), 40. Sládek, 46. Novák (Prušák), 58. Sládek (Novák, Němec), 60. Novák

Sestava Strakonic: J. Myslivec (R. Špiler) – M. Zralý, F. Vaněček, D. Kovář, M. Němec, R. Tintěra, M. Hrubý – J. Jiřinec, R. Prušák, A. Řehoř, P. Solař, A. Mikeš, P. Šebesta, A. Novák, O. Sládek, T. Stauber, D. Babor, T. Kouba, O. Dlouhý

Napsal: Šimon Chalupecký

Úvodní foto: Jan Škrle