Třetí třída odehrála miniturnaj

V sobotu 25. 2. 2023 odjeli hráči 3. třídy na poslední venkovní turnaj, tentokráte do Veselí nad Lužnicí. Poslední výjezd přinesl rovnou i několik změn. Tou první, příjemnější, byla první letošní společná cesta autobusem, a to jako příprava na sezónu nadcházející, kdy již budeme takto cestovat častěji. Tou druhou a nepříjemnější změnou, byla absence hráčů a složení kádru. Široká marodka si vynutila mnoho změn na posledních chvíli a nasazení většího počtu mladších hráčů, tedy ročníku 2015 a 2016.

První utkání nás čekal domácí tým Lokomotivy. Na straně A bylo možno vidět přetahovanou o výsledek, který po řadě neproměněných šancí a dobrému výkonu gólmana soupeře prohráváme o jeden gól.

Na straně B byl průběh jednoznačný pro naše barvy, ačkoliv soupeř měl výškovou a silovou převahu. Chvíli trvalo, než si naši hráči na nestandardní hru zvykli, ale pak, především díky dobrému bruslení, zápas ovládli. Za vyzdvihnutí stojí o výkon naše nového gólmana, který díky tréninku prokázal výborné zlepšení.

Ve druhém utkání nás čekal tradiční rival, a to tým Vimperka. Na straně A měl zápas podobný průběh jako ten první, tedy vyrovnaný souboj a přetahování o každou branku. Tyto dostihy nakonec tentokráte zvládli naši hráči a zvítězili o jeden gól. V obou utkání byla vidět vysoká bojovnost hráčů, nasazení a vynikající výkony naší brankářky.

Na straně B bylo možno sledovat opět výraznější převahu našich hráčů, která určila i výsledek utkání. Základem bylo opět dobré bruslení, útočná, a především i obranná, hra.

Zpestřením pro hráče i fanoušky byl příjezd k domácímu stadiónu, kdy se panu řidiči, evidentně z našeho dobrého výkonu, zamotala hlava a „několikrát“ si zopakoval kruhový objezd. To vše za velkého aplausu a povzbuzování osazenstva.

Trenérský tým 3. třídy