Trenérské hodnocení sezóny – Mladší žáci

Sezónu mladších žáků ohodnotil trenér – Jiří Beneš

Máte za sebou hokejovou sezónu 2022/2023. Jak byste tuto sezónu celkově zhodnotili?

J. B. Sezónu musím hodnotit pozitivně. Pro většinu týmu to byla první sezóna na celé hřiště a myslím, že se s tím hráči popasovali velmi dobře. Přístup k tréninkům byl zodpovědný a dařilo se nám získané dovednosti přenášet do utkání. Velkým přínosem byly individuální tréninky dovedností pro obránce a útočníky spojené se staršími žáky. Celkově byla v týmu dobrá nálada. Chtěl bych poděkovat hráčům, hráčkám (v týmu jsme měli 3 děvčata) a samozřejmě celému realizačnímu týmu za odvedenou práci v průběhu celé sezóny.

Pokud bychom brali umístění jako nejdůležitější fakt, jak jste s celkovým umístěním spokojeni?

J. B. Skončili jsme ve spodní části tabulky, což nevypadá moc dobře, ale soutěž byla velmi vyrovnaná a k lepšímu umístění chybělo pouze pár bodů. V jednu chvíli jsme se pohybovali dokonce na špici tabulky, ale pro nás bylo hlavně důležité, že se nám povedlo bodovat v deseti zápasech z dvaceti, a také některé předvedené výkony.

Pokud byste mohli vypíchnout jeden nejpozitivnější moment v sezóně, který by to byl a proč?

J. B. Pozitivních momentů bylo více, a proto se těžko vybírá jen jeden. Pokud bych ovšem měl vybrat pouze jeden, tak by to byl zápas v Jindřichově Hradci, kam jsme jeli se slepovanou sestavou a domácí byli velkým favoritem. Hráči se ovšem neuvěřitelně semkli, předvedli svůj nejlepší výkon v sezóně a zápas dotáhli k vítězství. Po tomto zápase převládala v týmu obrovská hrdost.

Co pro Vás osobně bylo naopak největším zklamáním v sezóně?

J. B. Nejsem si vědom toho, že bych se vyloženě cítil něčím zklamán.  Asi nejvíce mě mrzely nevyrovnané výkony v určitých úsecích jednotlivých zápasů. Přesto, jak jsem již zmínil na začátku, sezónu hodnotím velmi pozitivně.