Trenérské hodnocení sezóny – 4. třída

Máte za sebou hokejovou sezónu 2022/2023. Jak byste tuto sezónu celkově zhodnotili?

M. H. Sezónu hodnotím pozitivně. Začátek sezóny se nám povedl jak výsledkově, tak i herně. Děti na tréninku pracovaly fantasticky, což se projevilo i v zápasech. Následně začaly být děti nemocné, scházeli jsme se v malém počtu na tréninku a naše výkony šly dolů. Na konci sezóny se to o dost zlepšilo, sehráli jsme tři přátelské utkání na celé hřiště, kde bylo vidět velké zlepšení. Další velmi pozitivní věcí je fakt, že v kabině panovala skvělá atmosféra, za což bych chtěl poděkovat všem hráčům, trenérům a vedoucímu družstva.

Pokud bychom brali umístění jako nejdůležitější fakt, jak jste s celkovým umístěním spokojeni?

M. H. V soutěži tabulku nemáme, jsem rád že u nás převládaly výhry nad prohrami.

Pokud byste mohli vypíchnout jeden nejpozitivnější moment v sezóně, který by to byl a proč?

M. H. Například zápas s Milevskem, kde jsem hráčům neměl co vyknout. Hráči hráli absolutně podle mých představ. Další hezký moment byl, když mi děti recitovaly básničku k narozeninám, kterou vymyslel jeden z tatínků (úsměv).

Co pro Vás osobně bylo naopak největším zklamáním v sezóně

M. H. Poslední mistrovské zápasy, ve kterých jsme hráli bez nasazení. Další věc je určitě docházka některých hráčů, která mě dost zklamala. Musíme na tomto v dalších sezónách zapracovat!

Přesto, že teprve před pár dny skončila sezóna minulá, letní příprava na sezónu další je již v dohlednu. Jak se na letní přípravu těšíte, jak to vypadá s kádrem a kdy samotnou přípravu začnete?

M. H. Zatím moc ne, sezóna byla náročná (úsměv). Teď si chci hlavně pořádně odpočinout. Příští rok se spojíme s ročníkem 2012, dohromady bychom měli mít cca 30 hráčů. S vedením klubu jsme řešili co přihlásit za soutěže a kolik týmů. Uvidíme, jak bude probíhat letní příprava, máme v plánu přihlásit dvě družstva v mladších žácích a podle toho k tomu určitě i v letní přípravě přistoupíme.