HC Strakonice

St. žáci proti domažlicím dotáhli tříbrankou ztrátu a remizovali 4:4

Sobota 18.02.2024, 11:30 •Dudák Aréna Strakonice •Liga starších žáků B • 13. kolo

18.02.2024 11:30

HC Strakonice  – HC Domažlice

4:4

27. Tomek (Jůzek), 32. Jůzek (Kubíček), 36. Jůzek (Hřebíček, Žilák), 45. Tomek – 8. Wolf (Bor), 12. Hron, 27. Anders, 57. Hron

Druhé utkání v tomto víkendu zvldáli starší žáci HC Strakonice, po včerejší výhře 5:1 v Jindřichově Hradci, nastoupili dnes v neděi 18. 2. na domácím ledě proti týmu HC Domažlice.

Začátek i první polovina utkání se domácím nedařilo, po první třetině prohrávali strakoničtí mladíci 0:2 a ve 27. minutě prohrávali už rozdílem tří branek. Jenže ještě v té samé minutě Tomek snížil na 1:3 po Jůzkovo asistenci a poté ve 32. a  36. minutě Jůzek dvěma brankami vyrovnal na 3:3. Na začátku třetí třetiny dokonal obrat pro domácí Tomek, který také vstřelil svou druhou branku v utkání a určil stav utkání 4:3. Strakoničtí starší žáci bohužel vedení neudrželi a tři minuty před koncem dokázaly Domažlice srovnat na konečných 4:4