Střelci J. Hradec  – HC Strakonice

1:5

43. Riley (Pugner) – 1. Tomek (Jůzek, Žilák), 7. Hřebíček (Zdychynec, Rybáček), 36. Bečvář, 47. Žilák (Hřebíček), 53. Jůzek

Sobota 17.02.2024, 15:25 •ZS J. Hradec •Liga starších žáků B • 12. kolo

Ke dvanáctému kolu Ligy starších žáků „B“ zajížděli strakoničtí do Jindřichova Hradce. Našim hokejistům se výborně povedl vstup do utkání, kdy po 30 vteřinách hry otevřel skóre Tomek. O Šest minut později vedli už o dvě branky zásluhou Hřebíčka. V povedeném výkonu pokračovali naši hokejisté i ve druhé části hry, ve 37 minutě si vytvořili už tříbrankový náskok, kdy skoroval Bečvář. Domácí střelci se poprvé prosadili na začátku poslední třetiny, ale to bylo z jejich strany vše. Strakoničtí Žilák a poté Jůzek domácím žádné drama nedovolili a určili stav utkání na konečných 1:5 pro Strakonice.