V play-off čeká fanoušky divácká soutěž o 10.000,- Kč

Při každém domácím utkání play off mužů HC Strakonice v sezoně 2023/24 proběhne střelecká soutěž nejen o ceny, které věnoval do soutěže Pivovar Strakonice 1649 jako generální partner HC Strakonice, ale navazovat bude soutěž o 10.000,- Kč a to díky strakonické společnosti MTZ, která se specializuje na prodej motocyklových dílů.

Jak bude soutěž probíhat

Ze všech zakoupených vstupenek na utkání, budou během první třetiny vylosováni tři diváci, kteří se zúčastní o první přestávce soutěže ve střelbě na prázdnou branku z půlící červené čáry.

Vítězem bude ten, kdo ze třech pokusů dosáhne nejvyššího počtu branek.

Všichni tři účastníci obdrží cenu od společnosti Pivovar Strakonice 1649 a navíc, vítěz postupuje do „zlaté střely“. Ta se uskuteční během druhé přestávky. Soutěžící se musí, jediným pokusem ze vzdálenější modré čáry, trefit do otvoru v brance se zástěnou. Pokud vystřelený puk projde otvorem celým svým objemem, získává střelec výhru v hodnotě 10.000, -Kč. V případě, že výherce v době soutěže nedovrší 18 let, získá šek a výhru si musí vyzvednout v sídle společnosti MTZ se svým zákonným zástupcem.