Skvělá příprava pro 2. a 3. třídu

Na zimním stadionu ve Strakonicích se uskutečnilo již druhé přátelské utkání 2. –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ 3. tříd před nadcházející sezónou. Domácí tým tentokrát přivítal HC Motor České Budějovice. Zápas nebyl jen příležitostí ke zlepšení herních dovedností, ale také důkazem tvrdé práce, kterou děti během tréninků odvádějí. Ačkoliv výsledek nebyl hlavním cílem, obě strany předvedly na ledě maximální nasazení.

Domácí tým pod vedením trenérů od začátku sezóny neustále pracuje na rozvoji svých dovedností, což bylo patrné i v tomto utkání. Tréninky na bruslení, přihrávky a týmovou spolupráci přinášejí u o obou týmu své ovoce. Soupeř byl kvalitní a nabídl strakonickým dětem cennou výzvu. Na ledě vládla bojovná, ale přátelská atmosféra, což je pro mladé hráče velmi důležité.

Po závěrečném hvizdu trenéři HC Strakonice hodnotili zápas jako velmi přínosný. „Druhé utkání v rámci přípravy nám opět ukázalo, jak moc se děti zlepšují. Hráči z HC Motor České Budějovice byli skvělí, ale i naši kluci a holky ukázali obrovskou píli a chuť na sobě pracovat. Přesně takové zápasy nás připravují na novou sezonu,“ shodli se Jaroslav Koubek a Aleš Dlouhý.

Napsal: Šimon Chalupecký