Povedená druhá třetina prvotní výhru mužům nezajistila

Ve druhém zápase sezony se naši hokejisté poprvé představili venku – na ledě střelců z Jindřichova Hradce.

1. třetina

Už po třech minutách jsme poprvé v novém ročníku ochutnali, jaké to je vést v zápase. Matěj Přibyl využil asistence Rudolfa Prušáka. Tři góly soupeře ale dojem z této třetiny úplně obrátily.

2. třetina

Nejlepší třetina, jakou A-tým v sezoně zatím nabídl. Obrat na 4:6 zařídil dvěma góly Filip Andrle, jedním Adam Mikeš a Ondra Dlouhý a premiérovým i Patrik Šebesta. Tomu poslal puk střelec jedné z branek Adam Mikeš. Šanci se povedlo proměnit v oslabení! „V kabině o první přestávce jsem zejména obráncům k jejich výkonu něco řekl. Druhá třetina už byla o něčem jiném,“ popisoval kouč Martin Müller. Po této části mohl být spokojen i ze dvou využitých přesilovek.

3. třetina

Zde se naopak dokonalý obrat povedl Jindřichově Hradci. Náš tým inkasoval 5 branek a na své konto už nedokázal přidat další. Konečný výsledek 9:6 znamená, že v tabulce ligy nám zůstal 1 bod z úvodního zápasu. „Takto se už určitě nemůžeme prezentovat. Všechno to byly darované góly bez nějakého souvislého tlaku soupeře. Určitě přijdou na určitých postech změny. Zároveň musím dodat, že pokud bychom proměňovali brankové příležitosti, tak i přes chyby jsme si mohli sáhnout na body.

2. KOLO KL 2024/2025

9:6

21. 9. 2024

Branky HC Strakonice: 4. Přibyl (Prušák), 23. Andrle (Přibyl, Hrubý), 28. Mikeš, 30. Andrle (Šebesta), 33. Šebesta (Mikeš), 37. Dlouhý (Hrubý, Andrle)
Sestava HC Strakonice: J. Myslivec (R. Špiler) — M. Zralý, M. Smetana, D. Kovář, M. Němec, M. Hrubý, R. Tintěra — T. Stauber, F. Andrle, A. Řehoř, A. Mikeš, P. Šebesta, M. Přibyl, A. Novák, O. Sládek, R. Prušák, J. Jiřinec, D. Babor, O. Dlouhý

Napsal: Šimon Chalupecký