Poslední zápas odehrála čtvrtá třída v Budvar aréně.

V sobotu ráno se 4. třída vydala na poslední zápas sezóny do Českých Budějovic, kde na ně čekal soupeř HC Motor České Budějovice. I tentokrát jsme bohužel odjížděli oslabeni o spoustu hráčů, a tak nám vypomohli tři hráči ze třetí třídy. V kabině děti zjistily, že tentokrát nebudou hrát v tréninkové vedlejší hale jako vždy, ale přímo na hlavním ledě v Budvar aréně, a tak byly na zápas hodně natěšeni. Hrát na takovém stadionu byl pro hráče přece jenom velký zážitek. Samozřejmě nejen pro hráče, ale i pro rodiče. Celou dobu se děti snažily a bojovaly o každý puk. Viděli jsme krásné přihrávky, akce i hodně gólů. Po skončení zápasu ještě dětem trenéři umožnili, aby si každý hráč zkusil samostatný nájezd na brankáře. V pondělí nás čeká poslední trénink na ledě společně s rodiči, kterého se hráči nemůžou dočkat.

Martina Vaněčková – vedoucí mužstva