Pátá třída podlehla Veslí.

Páťáci se potýkají v posledních týdnech s velkými problémy se sestavou. Po odložení dvou duelů proti Motoru a Jindřichovu Hradci  nastoupili v sobotu v silně improvizované sestavě proti TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí.  Utkání na domácím ledě nabídlo divokou přestřelku s celkem 18 brankami.  V něm náš tým dokázal se silným soupeřem držel krok jak herně tak výsledkově především v úvodních dvou třetinách. Výpadek přišel v závěrečné části, kterou hosté suverénně ovládli a stanovili konečné skóre na 6:12 po třetinách (2:0, 4:5, 0:7)!  I přes nepovedenou poslední část a absenci dvou klíčových obránců se tým trenéra Jakuba Jiřince prezentoval sympatickým výkonem a bojovností. Za zmínku stojí střelecký výkon Jana Jůzka, který se blýskl pěti brankami, jednu pak přidal Lukáš Bečvář.  Díky dalším zdravotním komplikacím v kádru je bohužel i nadcházející sobotní duel proti HC LVI 2009 opět odložen. Nezbývá než doufat, že se během další vynucené pauzy dá tým dohromady a vrátí se co nejdřív v plné síle na ledové kluziště.

Informoval: Daniel Málek