Nadějný obrat nakonec body starším žákům nepřinesl

Ligový zápas starších žáků (4. kolo):

IHC Králové Písek – HC Strakonice 9:6

Branky a nahrávky: 16. Brejcha (Divišová), 17. Kocián (Štěpánek), 25. Štěpánek, 29. Patěk, 32. Zábranský (Kocián), 57. Štěpánek

Sestava Strakonic: T. Stehlík – J. Březina, A. Vilánek, M. Štěpánek, J. Patěk, K. Zábranský – M. Brejcha, N. Divišová, D. Kocián, A. Vaněček, M. Vilánek, J. Klečková, J. Vršek, M. Šiška

Začátek zápasu na píseckém zimním stadionu patřil žluto-modrým, náš celek slepenými góly Marka Brejchy a Daniela Kociána dostal skóre na 3:2. Dalších 20 minut bylo ještě gólovějších. Fanoušci nejprve viděli fantastickou pasáž a obrat ve skóre na 3:5 v podání strakonických obránců. Díky využití volného prostoru a přesné trefě dostali tým do vedení. Odpověď sice přišla rázem, ale stav 6:5 dával svěřencům Luboše Krupky naději na body. Nástup do třetí třetiny se Písku, bohužel, povedl výrazně lépe a zápas rozhodl. Trefa produktivního Martina Štěpánka výsledek jen snížila.

Napsal: Šimon Chalupecký