Muži na úvod nového roku zdolali Střelce

Lepší vstup do nového roku jsme si ani přát nemohli! Jindřichohradecké Střelce porážíme na domácím ledě 5:3 (1:1, 2:1, 2:1) a v tabulce si upevňujeme postavení v nejlepší čtveřici krajské ligy. Děkujeme fanouškům za velmi pěknou návštěvu a podporu!

HC Strakonice – HC Střelci Jindřichův Hradec 5:3 (1:1, 2:1, 2:1).

Branky: 19. Vráblík (Lukeš), 31. Dlouhý (Kantor), 33. Novák, 54. Stauber (Dlouhý, Jiřinec), 54. Vráblík (Zralý, Přibyl) – 15. Štrajt (Šimek, Košťál), 30. Štrajt (Šimek, Košťál), 59. Košťál (Popelka, Heřmánek). Rozhodčí: Novotný — Lutovský, Lang. Přihlíželo 337 diváků.

HC Strakonice: J. Myslivec — D. Papež, M. Zralý, M. Němec, D. Kovář — M. Přibyl, N. Vráblík, A. Řehoř, T. Stauber, L. Kantor, A. Mikeš, P. Hradský, A. Novák, F. Andrle, J. Jiřinec, D. Babor, P. Lukeš, O. Dlouhý.

HC Střelci Jindřichův Hradec: Š. Vácha (M. Pachman) — M. Drbal, P. Janeček, M. Ištvánik, A. Popelka, J. Punda, M. Koláček — D. Košťál, V. Tržil, A. Bastl, J. Heřmánek, M. Štrajt, M. Gurka, M. Kubín, F. Šimek, J. Egert, J. Košťál, F. Svoboda.

Komentář trenéra Luboše Krupky: „Jsme rádi, že jsme po vánoční přestávce získali všechny body. Kluci začali trénovat až po Novém roce, přes svátky měli volno, aby si od hokeje odpočinuli a dostali do něj chuť. Sice jsme prohrávali, ale v úvodní desetiminutovce jsme byli lepší. Začátky třetin nám celkem vycházely, ale potom se bohužel hra vrátila k tomu starému, že se to kluci snažili rozhodnout sami a puk zbytečně tahali… Jindřichův Hradec hrál výborně a čekali jsme, že to nebude jednoduché. Jinak myslím, že bojovali všichni kluci a nebyl tam nikdo, kdo by vyloženě vyčníval. Všichni, co hrají, jsou šikovní a dali do toho srdíčko. Přesto musím zmínit našeho brankáře Kubu Myslivce. Jeho výkon je vždy polovinou úspěchu, je to taková naše stálice. Sice jsme se přiblížili vytouženému umístění v nejlepší čtyřce, ale pořád k němu chybí podle mého hodně. Teď nás čekají tři těžké zápasy venku (Soběslav, Hluboká and Vltavou a Radomyšl).“