Mladší žáci odehráli dvě utkání

V neděli 26. 11. odehráli mladší žáci oba své zápasy. Oba týmy nastoupily proti favoritům naší soutěže s omezeným množstvím hráčů. A tým pod vedením Marka Hrubého odehrál svůj zápas S Motorem v Českých Budějovicích a B tým hostil doma HC Vimperk.

A tým nastoupil v brance se Staňkovou a Stehlíkem, v obraně hráli Březina, Patěk, Malec a Hubáč, v útoku Brejcha, Vaněček, Divišová, Šiška, Bažata, Brabec a Ladman. Po celé utkání byli strakoničtí hráči vyrovnaným soupeřem a odehráli pěkné utkání. O osudu rozhodla krátká pasáž na začátku druhé třetiny, kdy soupeř skóroval hned třikrát. Porážka 9:5 z hlavní plochy Budvar arény byla přes velice pěkný výkon hráčů vyústěním rozložení sil. Branky: 2x Mirvald, 2x Šiška, 1x Divišová

B tým nastoupil v brance s Novotným, kterého vystřídal Beneš, obránci Kopkaš, Toman, Šindelář, Burdová a v útoku Chalupný, Viehman, Vilánek, Zábranský, Krásová, Kocián a ke svému letošnímu prvnímu zápasu nastoupila Rodová. Po velmi nepovedeném úvodu, kdy hráči zůstali snad v šatně, nebo dokonce ještě ve svých domovech, jsme prohráli první třetinu 0:8. Od druhé třetiny se hra trochu zlepšila, a tak konečná porážka 2:15 vystihuje realitu. Hráči nepředvedli ani část toho co trénují, hodně se zaobírají věcmi mimo utkání a celkový přístup nebyl vůbec dobrý. V druhé polovině utkání jsme si již vytvářeli řadu šancí, ale snaha prosadit se zakončit a skórovat bohužel není maximální. Výšková a technická, hokejová převaha však byla na straně soupeře. Branky Kocián 2.

Příští týden nás čeká pootavské derby v Písku a domácí zápas proti HC Střelci Jindřichův Hradec.