Mladší žáci odehráli dva zápasy.

Mladší žáci B odehráli v sobotu 18.11. zápas na ledě jednoho z favoritů soutěže TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí. Prohru Strakonic 3:11 (0:2, 1:4, 2:5), pro domácí zařídili dva hráči Šašek a Kokeš. Přes statečný výkon bylo vidět rozdílné postavení v tabulce. Poučení je potřeba si vzít z nasazení a důrazu okolo vlastní branky. Individuální dovednostní kvalitu potom předvedli soupeři při obou brankách, které vstřelilo Veselí při vlastním oslabení. První branku Strakonic vsítil Patěk pěknou střelou v přesilové hře. Zbylé dvě branky přidal Brejcha. Jednu po pěkné nahrávce Vaněčka a druhou z individuálního úniku.

Sestava Strakonic: Novotný 30.minuta Beneš, Kopkaš, Šindelář, Šilhavý, Burdová, Patěk, Zábranksý, Brejcha, Vaněček, Divišová, Chalupný, Viehman, Vilánek, Gebel, Krásová, Kocián.

Mladší žáci A sehráli v neděli domácí utkání proti Milevsku. Po vyrovnaném utkání bohužel skončil zápas těsnou porážkou 2:3 (0:1,1:1,1:1). Ve vyrovnaném utkání rozhodl dvěma brankami hostující Mošovský. Vyrovnání na 1:1 zařídil Vaněček a vyrovnání na 2:2 Bažata. V závěru přes obrovský tlak se již vyrovnat nepodařilo ani při hře bez brankáře.

Sestava Strakonic: Staňková, Březina, Patěk, Šilhavý, Hubač, ŠIndelář, Kopkaš, Breujcha, Divišová, Vaněček, Šiška, Bažata, Brabec, Chalupný, Mirvald, Ladman.